Rajoni

‘Prishtina e pambuktë’, fotografi Mendim Rugova sjell imazhe mahnitëse nga kryeqyteti i Kosovës

Rugova fotot i ka realizuar në qendër të kryeqytetit të Kosovës dhe në disa zona periferike ku duket sikur Prishtina është e mbuluar me pambukë dhe me plotë ngjyra.

PRISHTINË– Fotografi Mendim Rugova ka realizuar një album me fotografi në Prishtinë duke e titulluar ‘Prishtina e pambuktë’.

Fotografi  sjell pamje të mrekullueshme nga lulëzimi i pemëve në kryeqytetin e Kosovës

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rugova fotot i ka realizuar në qendër të kryeqytetit  dhe në disa zona periferike ku duket sikur Prishtina është e mbuluar me pambukë dhe me plotë ngjyra.

 

Etiketa:

Shto Koment