Showbiz

Prindër për herë të parë/ Fero dhe Arbenita zbulojnë emrin e vogëlushes

Fero dhe Arbenita kanë njoftuar ditën e sotme ardhjen në jetë të vogëlushes.Pritjes i erdh fundi dhe çifti njoftoi me postime ne rrjete sociale që më në fund po e mbanin në krahë vajzën e tyre.
Featured image of article: Prindër për herë të parë/ Fero dhe Arbenita zbulojnë emrin e vogëlushes Fero dhe Arbenita

GJERMANI– Modelja Arbenita Ismaili ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa e saj me Feron.

Ishte fillimisht Arbenita që  ka njoftuar në rrjete sociale me anë të një  fotoje se pritjes i ka ardhur fundi.

Nuk vonoi shumë dhe më pas ishte fero që ndau në llogarinë e tij në Instagram një foto të të treve duke zbuluar kështu edhe emrin e vogëlushes. Ajo do të quhet Nina.

“24.04.21 Faleminderit Allah.Princess NINA  #TheBestSongIveEverMade” -shkroi Fero krahas fotos së të treve.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

(o.l./dosja.al)

 

 

Shto Koment