Showbiz

Princi i Libofshës “harron” Egla Harxhin, fotografohet në krah të një tjetër biondeje

Alexandre de Basseville i fotografuar nga paparaci i Dosja.al.
Featured image of article: Princi i Libofshës “harron” Egla Harxhin, fotografohet në krah të një tjetër biondeje Në foto, Alexandre de Basseville.

Lidhja e tyre e veçantë, dy femra dhe një mashkull u komentua gjatë në media, Egla Harxhi, Alexandre de Basseville dhe Alesias. Ish- miss Shqipëria 2007, Egla nga lidhja e saj ‘treshe’ është nënë e një djali të quajtur, Luçifer.

Egla dhe Alexandre u kthyen në Shqipëri me një qëllim të përbashkët të krijojnë ‘Principatën e Libofshës’, dhe ai të emërohet princ i saj, pasi prejardhja e tij është nga një familje princërish nga Franca.

Por çfarë fshihet pas lidhjes së tyre tani që Alesia nuk është më në jetën e tyre dhe Luçifer-i po rritet?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Alexandre de Basseville është fotografuar nga paparaci i Dosja.al  në ambjentet e një bari në Tiranë, por në krahë të tij nuk ishte Egla, por një tjetër ‘bionde’. Duke shijuar kafen dhe muhabetin, princi i Libofshës dukej tepër i gëzuar.

L.K/Dosja.al

Shto Koment