Jete & Stil

Princ George mbush 6 vjeç, familja mbretërore publikon fotot. Nuk mungon urimi i Mbretëreshës

Data 22 korrik shënon një ditë të rëndësishme për familjen mbretërore britanike, datëlindjen e vogëlushit George. Princi mbushi 6 vjeç ditën e djeshme dhe për ta ‘festuar’ këtë event me fansat e tyre, Princ William dhe Kate Middleton kanë vendosur të publikojnë disa foto të djalit të tyre.

Për datëlindjen e tij nuk munguan as urimet nga familja mbretërore me anë të rrjetit social instagram.

Shto Koment