BotaVirale

Presidenti i SHBA-së i rikthehet pasionit të vjetër, Donald Trump bën gafën teksa luan golf, harron ndihmësin prapa makinës

VIDEO
Por një video e publikuar nga një gazetarja Kelly O’Donnell që tashmë është bërë virale shihet se Donald Trump ka qenë aq i përkushtuar në lojë saqë ka harruar ndihmësin e tij, që është kapur pas makinës së golfit.
Featured image of article: Presidenti i SHBA-së i rikthehet pasionit të vjetër, Donald Trump bën gafën teksa luan golf, harron ndihmësin prapa makinës Donald Trump

SHBA- Donald Trump ditën e sotme i është rikthyer përsëri dëshirave të dikurshme dhe pasioni për të luajtur golf ka pushtuar sërish presidentin e SHBA- së.

Por një video e publikuar nga një gazetarja Kelly O’Donnell që tashmë është bërë virale shihet se Donald Trump ka qenë aq i përkushtuar në lojë saqë ka harruar ndihmësin e tij, që është kapur pas makinës së golfit. Video është filmuar në  Trump National Golf Club në Sterling, në Virxhinia, një nga pronat e Donald Trump ku shihet se  shihet presidenti që nis makinën me shpejtësi për të arritur në gropën tjetër, pa u kujdesur për ndihmësin që kapet nga pas.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por ajo që ka mbetur si pikëpytje në mendjen e njerëzve është se përse Trump e ka drejtuar vetë makinën e, mbi të gjitha, përse nuk e ka lënë të ulet pranë ndihmësin e tij, duke qenë se vendi ishte bosh.

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment