SocialeVirale

Prekëse/ Varfëria në Shqipëri, fëmijës i bie buka nga dora në rrugë, ulet dhe e merr prapë (VD)

Një video e mbërritur në redaksinë e Dosja.al tregon një fëmijë në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë që i bie nga dora një copë buke.

TIRANË- Në kohën kur politika e majtë dhe e djathtë trumbeton sukseset dhe dështimet, situata me varfërinë në Shqipëri është e trishtë.

Një video e mbërritur në redaksinë e Dosja.al tregon një fëmijë në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë që i bie nga dora një copë buke. Më pas, fëmija ulet përtokë dhe e merr sërish.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për më shumë ndiqni pamjet pa koment:

Shto Koment