Bota

PREKËSE! Kuzhinieri i njohur vulos tavolinën e Maradonës, Nusret: Të pret ty gjithmonë, legjendë

VIDEO
Përmes një videoja në rrjetet sociale, Nusret shpreson që Maradona të prehet në paqe teksa shkruan se tavolina që rezervonte gjithmonë, do të mbetet duke e pritur.
Featured image of article: PREKËSE! Kuzhinieri i njohur vulos tavolinën e Maradonës, Nusret: Të pret ty gjithmonë, legjendë Nusret dhe Maradona

TIRANË– Nusret Goçke, kuzhinieri i njohur ndryshe si ‘salt bae’ ka vulosur përjetë tavolinën ku në restorantin e tij luksoz knsumonte vaktin e tij legjenda e futbollit Diego Armando Maradona.

Përmes një videoja në rrjetet sociale, Nusret shpreson që Maradona të prehet në paqe teksa shkruan se tavolina që rezervonte gjithmonë, do të mbetet duke e pritur.

“Kjo ishte tavolina jote e preferuar Maradona. Tavolina është rezervuar gjithmonë për ty. U prehsh në paqe legjendë,”- shkruan Nusret.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Diego Maradona një nga figurat kryesore të futbollit, ndërroi jetë para tre ditësh duke bërë që e gjithë bota, të mbajë zi dhe mijëra fansa të mbyten në lot për humbjen e tij.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment