Showbiz

Prej pesë vitesh nuk ka publikuar asnjë këngë të re, Adele arrin të grumbullojë shifra marramendëse

Në vitin 2019-ë Adele fitoi 10 milionë dhe pse nuk publikoi asnjë këngë të vetme. Shifrat janë më të pakta se viti 2018-të, ku bëri të sajat plot 14.4 milionë dollarë. 
Featured image of article: Prej pesë vitesh nuk ka publikuar asnjë këngë të re, Adele arrin të grumbullojë shifra marramendëse Adele

SHBA-Këngëtarja Adele ka vite që nuk ka publikuar këngë të re por sërish arrin të fitojë çmime marramendëse.

Në vitin 2019-t Adele fitoi 10 milionë dhe pse nuk publikoi asnjë këngë të vetme. Shifrat janë më të pakta se viti 2018-të, ku bëri të sajat plot 14.4 milionë dollarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Adele

Adele e cila ka pësuar një transformim në pamjen e saj ende mbahet si një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor botëror. Së shpejti Adele pritet që të publikojë albumin që e ka shtyrë për muaj të tërë.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment