Showbiz

Prej një viti të lidhur, zbulohet brunja seksi që i ka rrëmbyer zemrën Shpat Kasapit, dyshja kapen mat në lokalet e Shkupit

Sipas të njëjtës medie, vajza në fjalë quhet Selvije. Ajo, dikur ka qenë make-up artiste dhe kishte sallonin e saj të bukurisë, ndërsa prej një viti frekuenton këngëtarin shqiptar.
Featured image of article: Prej një viti të lidhur, zbulohet brunja seksi që i ka rrëmbyer zemrën Shpat Kasapit, dyshja kapen mat në lokalet e Shkupit Shpat Kasapi

SHKUP– Shpat Kasapi, dikur një prej emrave më të dëgjuar e më të preferuar të femrave shqiptare ka nisur një histori të re dashurie. Prive ka publikuar dy foto ky Shpati shihet nën shoqërinë e një vajze brune dhe mjaft simpatike, teksa janë ulur në një nga lokalet e Shkupit.

Sipas të njëjtës medie, vajza në fjalë quhet Selvije. Ajo, dikur ka qenë make-up artiste dhe kishte sallonin e saj të bukurisë, ndërsa prej një viti frekuenton këngëtarin shqiptar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga lokali, dyshja janë dorë-për-dore, duke mos e fshehur afërsinë mes tyre. Ndërkohë vetë këngëtari nuk ka dhënë asnjë detaj për lidhjen në fjalë. Ai është përfolu për lidhje me shumë vajza të tjera, por që pas ndarjes me Afërdita Dreshajn, nuk ka gjetur stabilitet.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment