Showbiz

Prej muajsh bashkë/ Zbulohen detaje të reja nga lidhja e Kanye West dhe Irina Shayk, u kapën mat në Francë, në një marrëdhënie që prej..

Burime pranë çiftit të ri kanë treguar për “TMZ” se ata kanë disa muaj bashkë. Kanye dhe Irina kanë filluar të dalin me njëri-tjetrin që në fillim të Marsit.
Featured image of article: Prej muajsh bashkë/ Zbulohen detaje të reja nga lidhja e Kanye West dhe Irina Shayk, u kapën mat në Francë, në një marrëdhënie që prej.. Kanye West, Irina Shayk

SHBA– Kanye West dhe modelja e njohur Irina Shayk janë në një romancë dashurie prej muajsh. Me datë 19 Shkurt të këtij viti, Kim Kardashian dhe Kanye West vendosën të ndahen, duke ndarë kujdestarinë e katër fëmijëve.

Pas ndarjes, mediat e huaja raportuan se Kanye ka nisur një lidhje të re me modelen Irina Shayk. Vetëm pak ditë më parë dyshja u kapën mat në Francë për ditëlindjen e reperit.

Burime pranë çiftit të ri kanë treguar për “TMZ” se ata kanë disa muaj bashkë. Kanye dhe Irina kanë filluar të dalin me njëri-tjetrin që në fillim të Marsit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se dyshja njihen që në vitin 2010, kur Irina u shfaq në videoklipin e këngës së Kanye, të titulluar “Poëer”,

(a.b)/dosja.al

Shto Koment