Politike

‘Prefektja e Beratit fotografonte kush hynte dhe dilte për të votuar’, Kryemadhi: Nuk ka turp më të madh!

VIDEO
Kryemadhi tha se ka parë prefekten e Beratit që po fotografonte hyrje-daljen nga zyrat e partisë së LSI-së.
Featured image of article: ‘Prefektja e Beratit fotografonte kush hynte dhe dilte për të votuar’, Kryemadhi: Nuk ka turp më të madh! Monika Kryemadhi

TIRANË– Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi gjatë konferencës për gazetarët ditën e sotme bëri një denoncim për prefekten e Beratit dhe punonjësit e Bashkisë së Tiranës

Ajo tha se ka parë prefekten e Beratit që po fotografonte hyrje-daljen nga zyrat e partisë së LSI-së. Kryemadhi tha se ata janë punonjës të urdhëruar nga Veliaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Nuk kishte turp më të madh se sa të shikojë prefekten e Beratit që fotografonte kush hynte dhe kush dilte në zyrat e partisë së LSI për të votuar. Nuk kishte turp më të madh se sa të shikoje punonjës të bashkisë së Tiranës me urdhër të Veliajt që filmonin dhe regjistronin njerëzit që merrnin pjesë në proces votim”, u shpreh ajo.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment