Aktualitet

Pranë shkollës 9-vjeçare në Shkozet, makina përplas të miturin, ja si është gjendja shëndetësore e fëmijës

Një i mitur është përplasur nga një makinë në afërsi të një shkolle 9-vjeçare në Shkozet.
Featured image of article: Pranë shkollës 9-vjeçare në Shkozet, makina përplas të miturin, ja si është gjendja shëndetësore e fëmijës Foto ilustruese
Përditësuar:

SHKOZET– Një automjet ka përplas një të mitur mëngjesin e sotëm pranë shkollës 9-vjeçare të Shkozës.

Mësohet se nga aksidenti fëmija nuk ka marrë dëmtime të shumta në trup dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Mosha e të miturit nuk bëhet e ditur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe as se nëse drejtuesi i mjetit është dorëzuar në polici apo jo.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment