Showbiz

Pozon si yll kinemaje, vajza e Florjan Binajt ‘rrëmben’ zemrat e të gjithëve me këtë foto

Krena e rritur pozon si modele profesioniste.
Featured image of article: Pozon si yll kinemaje, vajza e Florjan Binajt ‘rrëmben’ zemrat e të gjithëve me këtë foto Aktori, Florjan Binaj, gruaja, Sabina dhe vajza e tyre, Krena.

Vajza e aktorit të njohur të ‘Portokallisë’, Florjan Binaj, Krena qenka rritur dhe aktori nuk ka mundur ta mbajë më të fshehtë imazhin e saj.

Ylli i “Portokallisë” ka publikuar ditën e sotme një imazh të vogëlushes sybukur shkrepur nga mamaja e saj Sadina, që së fundmi ka hapur një studio fotografike. Si modele profesioniste dhe një yll kinemaje, kështu duket Krena.

Një kopje e babait, ajo ka rrëmbyer shumë zemra në postimin e aktorit.

 

View this post on Instagram

 

Dua.photography!!!

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on


L.K/Dosja.al

Shto Koment