Sport

Pozon me partneren e tij në ‘MTV EMA 2019’, Ronaldo nuk përmbahet i vendos dorën tek të pasmet e bëshme të Georginës(FOTO)

Kristiano Ronaldo është parë në që gjatë një momenti kur ka pozuar në disa foto me Georginën në "MTV EMA 2019”,i ka vendosur dorën tek të pasmet e saj.
Featured image of article: Pozon me partneren e tij në ‘MTV EMA 2019’, Ronaldo nuk përmbahet i vendos dorën tek të pasmet e bëshme të Georginës(FOTO) Georgina

TIRANË– Ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo është një ndër personazhet për publikun  e gjerë në mbarë botën. Ai sëbashku me partneren e tij, Georgina janë ndër çiftet më të ëmbël e simpatikë të showbizzit dhe shpesh herë janë në qendër të vëmendjes.  Së fundmi teksa kanë qenë të ftuar në  “MTV EMA 2019”, të dy janë parë më në formë se kurrë e  të kuruar  e deri në detaje.

Ndërkohë  gjatë eventit ata  janë  parë të lumtur krah njëri-tjetrit, ndërsa ka  rënë në sy momenti kur të kanë pozuar të përqafuar.

Ndërkohë në fotot  e publikuara partnerja e futbollistit duket qartë që ka të pasme të bëshme teksa bien në sy me fustanin të gushtë  pas trupit të çarë deri  lartë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fotot ku çifti shfaqet sëbashku duket edhe momemnti ku Ronaldo njërën dorë e ka vënë  në vendin intim duke i prekur të pasmet të dashurës së tij.

A.C/Dosja.al

Shto Koment