Showbiz

Poston videon e vajzës pa dashje në rrjetet sociale/ Olta Boka kërkesë ndjekësve: Ishte një gabim trashanik që s’ia fal vetes, ju lutem mos e shpërndani

Menjëherë, pasi e ka bërë këtë gabim ajo ka bërë një postim ku i ka kërkuar të gjithë atyre që e kanë parë videon që mos ta shpërndajnë pasi ishte një incident, duke sqaruar se videon e ka hedhur pa dashje, pasi ishte duke biseduar me kushërirën e saj dhe pa vetëdije e ka hedhur në rrjet social.
Featured image of article: Poston videon e vajzës pa dashje në rrjetet sociale/ Olta Boka kërkesë ndjekësve: Ishte një gabim trashanik që s’ia fal vetes, ju lutem mos e shpërndani Olta Boka

TIRANË- Këngëtarja, Olta Boka po shijon ndjesinë më të bukur në botë, të qenurit nënë, pasi 5 muaj më parë ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj Gaian.

Sakaq, Boka ka vendosur të mos ndajë foto të vajzës së saj me publikun, por ditën e djeshme ajo pa dashur ka ndarë një video në Instastoryn e saj.

Menjëherë, pasi e ka bërë këtë gabim ajo ka bërë një postim ku i ka kërkuar të gjithë atyre që e kanë parë videon që mos ta shpërndajnë pasi ishte një incident, duke sqaruar se videon e ka hedhur pa dashje, pasi ishte duke biseduar me kushërirën e saj dhe pa vetëdije e ka hedhur në rrjet social.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ishte një gabim trashanik që s’ia fal vetes, për sa kohë që kam vendosur mos ta nxjerrë vajzën në rrjetet sociale.”- ka shkruar ndër të tjera Olta.

Postimi i plotë:

Olta Boka

(k.a/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment