Aktualitet

Posti bosh prej dy muajsh, emërohet drejtori i ri i Tatimeve në Sarandë (EMRI)

Emërimi i tij është bërë dy muaj pas shkarkimit të Alket Qendros nga posti i drejtorit.
Featured image of article: Posti bosh prej dy muajsh, emërohet drejtori i ri i Tatimeve në Sarandë (EMRI) Mikel Sterjopullo

SARANDË– Mikel Sterjopullo është emëruar drejtori i ri i Tatimeve në Sarandë, lëvizje e cila është bërë zyrtare ditën e sotme.

Emërimi i tij është bërë dy muaj pas shkarkimit të Alket Qendros nga posti i drejtorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mikel Sterjopullo ka punuar prej vitesh në këtë institucion si inspektor dhe pas largimit të drejtorit të tij është rritur në detyrë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment