Aktualitet

Porositi vrasjen e dy shokëve njëri pas tjetrit, del FOTOJA, ky është Erion Alibej. I riu nga Elbasani që ‘tmerroi’ qytetin

Erion Alibej akuzohet për porositjen e vrasjeve të Regis Runajt dhe Emilijano Ramazanit në fund të muajit korrik. 
Featured image of article: Porositi vrasjen e dy shokëve njëri pas tjetrit, del FOTOJA, ky është Erion Alibej. I riu nga Elbasani që ‘tmerroi’ qytetin Erion Alibej

ELBSAN– Del fotoja e Erion Alibejt, 34-vjeçarit të arrestuar nga Policia e Elbasanit pas akuzohet për porositjen e vrasjeve të Regis Runajt dhe Emilijano Ramazanit në fund të muajit korrik.

Erion Alibej

LAJMI KRYESOR: Porositi vrasjen e dy shokëve/ Prangohet Erion Alibej, Policia e arrestoi, Gjykata e lë në burg

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment