Showbiz

Pompa krahu pasi lan enët, Monika Kryemadhi pranon sfidën e vëllait të Ramush Haradinajt, u lë ‘stafetën’ katër VIP-ave të tjerë

VIDEO
Në disa video në Instastory, Kryemadhi ka publikuar video ku shihet që pranon sfidën e Daut Haradinajt, vëllait të Ramushit dhe nominon më pas disa të tjerë.
Featured image of article: Pompa krahu pasi lan enët, Monika Kryemadhi pranon sfidën e vëllait të Ramush Haradinajt, u lë ‘stafetën’ katër VIP-ave të tjerë Monika Kryemadhi

TIRANË– Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është bërë pjesë e një sfide në rrjet, e cila ka bëjë me ushtrimin e pompave të krahut pasi të lash enët.

Në disa video në Instastory, Kryemadhi ka publikuar video ku shihet që pranon sfidën e Daut Haradinajt, vëllait të Ramushit dhe nominon më pas disa të tjerë.

 Ajo lan enët dhe nis me pompat e krahut. Personat që ka nominuar Kryemadhi janë: Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku, Olti Currin dhe Fiori Dardhën. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “Pompa krahu pasi lan enët, Monika Kryemadhi pranon sfidën e vëllait të Ramush Haradinajt, u lë ‘stafetën’ katër VIP-ave të tjerë

  1. Idiotizmi nuk ka kufi!
    Jemi njerez dhe kemi halle,eshte anti njerezore te lendosh njerez sepse ke nje shtet qe nuk ploteson kushtet me minimale te popullit te vet,kjo ndodh vetem ne vendin tone,Turp,turp 100 here TURP.

Shto Koment