Aktualitet

“Politikanët tanë hajduta po zihen se kush vodhi më shumë njëri-tjetrin”/ Artan Hoxha çon selam: Sa të bëhet qeveria e re, çunat e kanë magazinuar drogën 

Në një postim në Facebook, Hoxha ka ironizuar politikanët dhe shtetin shqiptar, duke shkruar se teksa ata zihen me njëri-tjetrin, kultivuesit e drogës kanë mbaruar punë.     
Featured image of article: “Politikanët tanë hajduta po zihen se kush vodhi më shumë njëri-tjetrin”/ Artan Hoxha çon selam: Sa të bëhet qeveria e re, çunat e kanë magazinuar drogën  Artan Hoxha

TIRANË- Gazetari Artan Hoxha u ka dërguar një mesazh të gjithë kultivuesve të drogëss që të vazhdojnë punën e tyre pa asnjë shqetësim, pasi policia dhe qeveria e kanë mendjen të zihen me njëri-tjetërin. Në një postim në Facebook, Hoxha ka ironizuar politikanët dhe shtetin shqiptar, duke shkruar se teksa ata zihen me njëri-tjetrin, kultivuesit e drogës kanë mbaruar punë.     

Postimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kaq ishte dhe kjo pune… Tani tu kthehemi halleve tona. Perpara kemi fushaten e kultivimit të narkokultures, product of Albania… Deri sa ta lidh shamine në koke qeveria e re dhe te nis punimet kuvendi i ri, në mesin e shtatorit, çunat tane duararte dhe kembeshpejt, e kane mbjelle, rritur, korrur dhe magazinuar pa firo, ate tremujorshen tajlandeze… Sezon të mbare çuna. Punoni të qete, se policia dhe politikanet tane hajdute, po zihen se kush e vodhi me shume njeri-tjetrin…

Postimi

(I.A/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment