Virale

Politika ka filluar numërimin mbrapsht, Tahiri mban ‘fjalim’ me djemtë, të tre nxjerrin gjuhën jashtë para kamerës: Jo keq, si i pari

VIDEO
Përmes rrjeteve sociale, ai ka ndarë një video me të gjithë ndjekësit e tij, ku shihet se po qesh me të dy djemtë, Drinin dhe Golikun. Ndërkohë, që nuk bëjnë gjë tjetër, veçse nxjerrin gjuhën jashtë të tre, Tahiri e ka cilësuar këtë gjë me humor, si një ‘fjalim’.
Featured image of article: Politika ka filluar numërimin mbrapsht, Tahiri mban ‘fjalim’ me djemtë, të tre nxjerrin gjuhën jashtë para kamerës: Jo keq, si i pari Saimir Tahiri dhe dy djemtë e tij

TIRANË– Ish-ministri Saimir Tahiri vijon të kalojë momente të qeta e gazmore me familjen e tij, ndërkohë që politika ka niosur numërimin nga fudnit, pas më 25 prill, pritet që të mbahen zgjedhjet parlamentare të vitit 2021.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka ndarë një video me të gjithë ndjekësit e tij, ku shihet se po qesh me të dy djemtë, Drinin dhe Golikun. Ndërkohë, që nuk bëjnë gjë tjetër, veçse nxjerrin gjuhën jashtë të tre, Tahiri e ka cilësuar këtë gjë me humor, si një ‘fjalim’.

Fjalimi i parë jo keq,”- shkruan Tahiri, shoqëruar me disa ikona fytyre duke qeshur me lot.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment