Aktualitet

Koronavirusi nuk ndal drogën në Itali/ Arrestohen dy shqiptarët (FOTO)

Sipas mediave të vendase, është bërë me dije së ditën e sotme janë arrestuar dy shqiptarët me iniciale H.N, 22-vjeç dhe K.M, 27-vjeç të cilët po udhëtonin me makinënë e tyre.
Featured image of article: Koronavirusi nuk ndal drogën në Itali/ Arrestohen dy shqiptarët (FOTO) policia Italiane

ITALI– Edhe pse Italia tashmë është e izoluar dhe situata është alarmuar, shqiptarët mesa duket kanë përfituar nga kjo situatë.

Sipas mediave të vendase, është bërë me dije së ditën e sotme janë arrestuar dy shqiptarët me iniciale H.N, 22-vjeç dhe K.M, 27-vjeç të cilët po udhëtonin me makinënë e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga sekuestrimi i droges dhe kokaines

Policia vendase ka ndaluar makinën në Rimmi të Italisë të cilën e ka kontrolluar dhe në të kanë gjetur një sasi droge,kokaine dhe 2 mijë euro.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment