Aktualitet

Policia e raportoi si aksident, babai i 27-vjeçarit: E pashë me sytë e mi, djali ishte i therur

 • Aksidentohet për vdekje 27-vjeçari në Peqin, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes
 • Babai i të riut që u raportua nga policia si i aksidentuar për vdekje është shprehur se djalin e ka parë me sytë e tij në morg dhe sipas tij ishte i therur.
  Featured image of article: Policia e raportoi si aksident, babai i 27-vjeçarit: E pashë me sytë e mi, djali ishte i therur Babai i 27-vjeçarit
  Përditësuar:

  PEQIN– Babai i 27-vjeçarit, i cili u raportua ditën e sotme nga policia si i aksidentuar me vdekje ka dhënë detaje të reja. Ai shprehet për Fax NeWs se djalin ja kanë vrarë.

  “Më mori në telefon policia e Peqinit, më thanë se djali është në gjendje kome. E pashë me sytë e mi djalin në morg, ma kishin therur. U thashë a të vij vetë, më thanë që do të bëhet më mirë. Vetëm po ta shikoni, djali është i sakatosur, ka dëmtime të mëdha në fytyrë dhe nofulla,”– është shprehur babai i të ndjerit me iniciale S. V..

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Pak orë më parë policia raportoi se një 27-vjeçar ishte aksidentuar për vdekje në aksin Elbansan-Peqin, pranë fshatit Pajovë. Sipas policisë, 27-vjeçari ishte përplasur nga një motoçikletë, drejtuesi i të cilës ishte larguar nga vendngjarja.

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment