Aktualitet

Po udhëtonte me motoçikletë, 53-vjeçari në Kavajë përplaset nga makina dhe përfundon në spital

Një 53-vjeçar, i cili po udhëtonte me motoçikletë është përplasur nga makina në Kavajë. Për momentin ai ndodhet në spital, ndërsa drejtuesja e makinës është shoqëruar në polici.
Featured image of article: Po udhëtonte me motoçikletë, 53-vjeçari në Kavajë përplaset nga makina dhe përfundon në spital Foto ilustruese

KAVAJË-Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e sotme në Kavajë, në lagjen Nr.3. Një 53-vjeçar me iniciale R.R., i cili po udhëtonte me motor, është përplasur nga një makinë. Policia ka shoqëruar drejtuesen e mjetit me iniciale V.SH., ndërsa 53-vjeçari u dërgua në sptial.

Informacion paraprak:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 07.07.2020, rreth orës 13:17, në lagjen nr. 3, në Kavajë, mjeti me drejtuese shtetasen V. Sh. ka aksidentuar drejtuesin e motoçikletës, shtetasin R. R., 53 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kavajë, për veprime të mëtejshme hetimore.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment