Showbiz

“Po të gënjej”, Blero ‘hap’ zemrën dhe i tregon të vërtetën bashkëshortes së tij pak kohë pasi u martuan

FOTO
Këngëtari i paska gënjyer bashkëshortes së tij, dhe po e ndjen pafund mungesën e Afrona Dikas.
Featured image of article: “Po të gënjej”, Blero ‘hap’ zemrën dhe i tregon të vërtetën bashkëshortes së tij pak kohë pasi u martuan Këngëtari, Blero Muharremi me bashkëshorten Afrona Dika.

KOSOVË- Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika u martuan disa muaj më parë në një ceremoni madhështore. Por, për fat të keq çifti janë të detyruar ta kalojnë karantinën të ndarë, pasi Blero ndodhet në Prishtinë.

Ndërsa bashkëshortja e tij Afrona ka rastisur në Zvicër këtë periudhë. I gjendur i vetmuar, këngëtari i ka shprehur mallin gruas së tij, me anë të një statusi në rrjete sociale, ku i tregon se po e gënjën.

Postimi i Blero Muharremit.

“Unë them se jam mirë, por po gënjej, më mungon”,- shkruan Blero Muharremi në një postim në rrjete sociale, ku ka postuar një foto në çift.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket Blero po e vuan shumë largësinë, dhe i mungon bashkëshortja e tij bukuroshe, Afrona Dika.

R.L/Dosja.al

Shto Koment