Showbiz

“Po tall b*thën ti?”, konkurrenti kapet keq me Renaton në mes të emisionit (VIDEO)

Shefi i guzhinës Renato Mekolli është kapur me një konkuret Ledjon. Shefi e akuzoi Ledjon se ka hedhur ujë për ta shtuar por ai nuk e pranoi.
Featured image of article: “Po tall b*thën ti?”, konkurrenti kapet keq me Renaton në mes të emisionit (VIDEO) Renato dhe konkurenti Ledjo

TIRANË- “Hell’s kitchen” është ndër emisionet ku debatet dhe të ulërimat s’kanë të mbaruar. Kështu ka ndodhur dhe në puntatën më të fundit.

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është kapur me një konkurrent, Ledjon. Shefi e akuzoi Ledjon se ka hedhur ujë për ta shtua,r por ai nuk e pranoi. Kështu si shpesh herë Renato e derdhi të gjithë supën.

Konkurrenti nuk duroi? Tallesh ti?”. Kështu i nxehur Ledjo është drejtuar drejt shefit ku kanë qenë disa konkurentë të tjerë që e kanë ndaluar, që zënka mos shkonte deri në përleshje fizike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“ E kam inat kur më thotë tjetri diçka të padrejtë. Shefi ishte i padrejtë, ai më tha i hodhe ujë ndërkohë unë nuk i hodha ujë supës”, u shpreh Ledjoni.

M.P/Dosja.al

Një Koment në ““Po tall b*thën ti?”, konkurrenti kapet keq me Renaton në mes të emisionit (VIDEO)

  1. Renato si grua e keqe, shume i peshtire dhe nopran. Kush eshte ai qe e ka ftuar, ‘kuzhinierin e famshem’ qe ‘ia dha zanatin’ (por i mori dicka tjeter) shefi francez ne Greqi?!

Shto Koment