Bota

Po sistemonte valixhet dhe djalin ja lë një pasagjeri, nënën e zë paniku kur niset treni

Në stacionin hekurudhor të Fiumicinos,në nënë teksa po rregullonte valixhet humb trenin pasi djalin e kishte lënë brend atij, në mirëmbesim me një pasagjer.
Featured image of article: Po sistemonte valixhet dhe djalin ja lë një pasagjeri, nënën e zë paniku kur niset treni Femija me policen

ITALI- Një ngjarje e frikshme i ka ndodhur një nëne në stacionin hekurudhor të Fiumicinos, në Itali këtë të enjte.

Ajo ka qenë  e zënë për disa minuta teksa po sistemomte valixhet dhe i ka këkuar një pasagjeri t’i mbante pak djalin e saj të vogël.

Por në këto pak momente ndodhi e papritura, ku gruaja mbeti në tokë ndërsa fëmiëj ne karhët e pasagjerit brenda trenit.

Por fatëmirësisht njeriu të cilit ju besua fëmija, lajmëroi policinë për të gjetur një zgjidhje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nën momentin kur treni arriti në destinacion, Termin, për djalin e vogël u kujdes një patrull policie që u kujdes për djalin derisa arriti e ema.

Nuk pati asnjë problem, nëna u bashkua shëndosh e mirë me të birin, ku ajo shpërtheu në lot gëzimi.

A.C/Dosja.al

Shto Koment