Aktualitet

Po shpërndante pushuesit, policit gati i bie të fikët për shkak të vapës, kolegët e largojnë për krahu nga bregdeti

VIDEO
Siç shihet edhe në videon e publikuar nga TVKlan, efektivi ndodhej buzë detit, në një nga plazhet e jugut në Shqipëri, teksa po shpërndante pushuesit që kishin thyer karantinën për të marrë rreze dielli.
Featured image of article: Po shpërndante pushuesit, policit gati i bie të fikët për shkak të vapës, kolegët e largojnë për krahu nga bregdeti Foto nga ngjarja

SHQIPËRI– Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga TVKlan, efektivi ndodhej buzë detit, në një nga plazhet e jugut në Shqipëri, teksa po shpërndante pushuesit që kishin thyer karantinën për të marrë rreze dielli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, siç duket temperaturat kanë bërë të veten dhe polcii është ndjerë keq. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar disa kolegë të efektivit dhe e kanë marrë për krahu për ta larguar nga bregdeti.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment