BotaVirale

Po, po është e vërtetë, nuk është film/ Burri në Berlin vrapon nudo pas derrit që i mori çantën

FOTO
Në foto shihet që kjo ngjarje ka ndodhur në një vend popullor banje, ndërsa vrapon pas kafshës që i ka marrë çantën e tij në të cilën kishte edhe një laptop.
Featured image of article: Po, po është e vërtetë, nuk është film/ Burri në Berlin vrapon nudo pas derrit që i mori çantën Pamjet e burrit qe vrapon lakuriq pas derrit.

BERLIN– Nuk është film, nuk po ju bëjnë sytë, as në ëndërr nuk jeni. Po, po ky është një burrë lakuriq.

I zhveshur një burrë një kryeqytetin gjerman ka ndjekur një kafshë për të cilën BBC shkruan se është derr i egër.

Në foto shihet që kjo ngjarje ka ndodhur në një vend popullor banje, ndërsa vrapon pas kafshës që i ka marrë çantën e tij në të cilën kishte edhe një laptop. Siç duket “i dha të gjitha” në ndjekje të derrit dhe dy  të  vegjëlve të saj.

Siç shkruan edhe BBC ka qenë Adele Landauer, ajo e cila ka shkrepur këto pamje të pabesueshme të njeriut kundër “bishës”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por mësohet se ajo i ka kërkuar leje burrit fotot para se t’i publikonte në internet dhe ai siç duket nuk është shqetësuar aspak për këtë fakt.

“Ai qeshi me zë të lartë dhe më autorizoi t’i bëja publike.”- tha ajo.

Burimi: BBC 

A.C/Dosja.al 

Shto Koment