Aktualitet

Po peshkonte në lumin Erzen dhe bie në kontakt me telat elektrik, ndërron jetë 55-vjeçari

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Featured image of article: Po peshkonte në lumin Erzen dhe bie në kontakt me telat elektrik, ndërron jetë 55-vjeçari Peshkatari pranë fokës në bregdetin e Vlorës

DURRËS– Një 55-vjeçar me iniciale A.Ç., ka ndërruar jetë pasi teksa po peshkonte në lumin Erzen ka rënë në kontakt me telat elektrik. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Durrës- Më datë 19.07.2021, rreth orës 18:20, në fshatin Jubë, Sukth, Durrës, shtetasi A. Ç., 55 vjeç, banues në Sukth, duke peshkuar në lumin Erzen, ka rënë në kontakt me telat elektrik e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment