Virale

“Po mua kur do më prezantoni”/ Rrjeti shpërthen në meme pas futjes së Kastro Zizos në PS, Ermal Mamaqi i fërkon kurrizin Veliajt

Pas këtij lajmi, faqet e njohura të memeve, kanë publikuar foto me Veliajn dhe personazhë të tjerë publikë.

TIRANË– Rrjeti ka shpërthyer në meme, pasi kryebashkiaku Erion Veliaj prezantoi futjen e këngëtarit Kastro Zizo në Partinë SocIaliste.

Pas këtij lajmi, faqet e njohura të memeve, kanë publikuar foto me Veliajn dhe personazhë të tjerë publikë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një prej tyre shihet Ermal Mamaqi që i fërkon kurrizin Veliajt, ndërsa në një tjetër, Laert Vasili që pyet Edi Ramën se kur do ta prezantojnë atë.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Po mua kur do më prezantoni”/ Rrjeti shpërthen në meme pas futjes së Kastro Zizos në PS, Ermal Mamaqi i fërkon kurrizin Veliajt

  1. E afroi ky Kastron apo ajo? Po Harasanin kur do e afrojne keta?

Shto Koment