Politike

“Po më lër të flas”/ Rakipllari KAPET me Agron Shehajn: Je në tjetër mejdan këtu, s’je më vartësit e tu 

VIDEO
Të ftuar në emisionin "Opinion", teksa Shehaj po fliste, Rakipllari e ka ndërprerë atë, veprim i cili ka irrituar Shehajn.
Featured image of article: “Po më lër të flas”/ Rakipllari KAPET me Agron Shehajn: Je në tjetër mejdan këtu, s’je më vartësit e tu  Robert Rakipllari

TIRANË- Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj është përplasur me analistin Robert Rakipllari. Të ftuar në emisionin “Opinion”, teksa Shehaj po fliste, Rakipllari e ka ndërprerë atë, veprim i cili ka irrituar Shehajn. Ndërkohë që Rakipllari i ka thënë Shehajt se ata nuk janë vartësit e tij.

PJESË NGA BISEDA:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shehaj: Ti po nuk më ndërpreve e ke të pamundur?

Rakipllari: Je në një tjetër mejdan këtu. Nuk je në biznesnin tënd. Jemi mësuar me kryeministrin. Nuk është logjka kështu që të mbaroj unë dhe pastaj të vijosh ti. Po se përballove këtë, si do përballosh të tjerat?

(I.A/dosja.al)

Shto Koment