Showbiz

Adoleshenti në shtëpi, Lori Hoxha tregon për marrëdhënien me vëllain e saj të vogël (Foto)

Mes atyre pak rasteve  kur Lori ka pubklikuar foto të vëllait, këtë herë ai i ka kërkuar së motrës për t’i shpërndarë profilin e tij të Instagramit , në mënyrë që të ketë më shumë fansa.
Featured image of article: Adoleshenti në shtëpi, Lori Hoxha tregon për marrëdhënien me vëllain e saj të vogël (Foto) Lori Hoxha dhe vëllai i saj, Itani

Me një fjalë të vetme, Lori Hoxha zbuloi si është jetesa e saj me vëllain shumë vite më të vogëlTIRANË-  Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha përmes rrjeteve sociale në të  cilat është edhe  shumë aktive tregon shumë momente nga jeta e saj.

Shpesh herë publikon foto me dy motrat, Sarën dhe Redian si dhe me miqtë e saj më të ngushtë ndërsa sëfundmi ka treguar edhe  për raportin e saj  me  të vëllanë.

Itani është  vëllai i saj i vogël, por nuk ndan shumë foto të  tij në rrjetet sociale për shkak se akoma nuk ka arritur moshën madhore.

Mes atyre pak rasteve  kur Lori ka pubklikuar foto të vëllait, këtë herë ai i ka kërkuar së motrës për t’i shpërndarë profilin e tij të Instagramit , në mënyrë që të ketë më shumë fansa.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhe bëhet fjalë për një  llogari të re në Instagram, nga ku kuptohet se Itani pëlqen shumë lojrat elektronike.

Nga foton e publikuar Lori shkruan: Ju lutem ndiqni vëllain tim se po më bezdis.

Status ky që tregon më shumë për marrëdhënien motër- vëlla, nga ku Lori në këtë situatë ndihet e ngacmuar nga vëllai i vogël.

A.C/Dosja.al

Shto Koment