Showbiz

‘Po mban famën me b*th”, Bebe Rexha i kthehet në shqip ndjekëses: Shko laj gomarin

Kaq mjaftoi dhe rrjeti shpërtheu në komente, por siç duket një ndër komentet nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares me prejardhje shqiptare.
Featured image of article: ‘Po mban famën me b*th”, Bebe Rexha i kthehet në shqip ndjekëses: Shko laj gomarin Bebe Rexha

SHBA- Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha publikoi një video nga avioni, teksa po bënte një vallëzim tejet provokues, i cili shkaktoi mjaft reagime në rrjete sociale.

Kaq mjaftoi dhe rrjeti shpërtheu në komente, por siç duket një ndër komentet nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares me prejardhje shqiptare.

Njëra nga ndjekëset i ka shkruar Bebe Rexhes se ajo po e mbanë famën me b*th.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Je sforcuar per te mbajt famen me byth”, i shkruan ndjekësja, ndërsa Bebe Rexha nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Shko laj gomarin”, ka qenë përgjigja e këngëtares, e cila ka marrë shumë komente më pas, duke shtuar faktin se është përgjigjur në gjuhën shqipe.

(a.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment