Showbiz

Po ktheheshin nga Kosova, Olti Currin dhe Ilda Bejlerin i gjen belaja në kufi

Ka qenë blogeri ai që ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas saj shkruan se kanë humbur rrugën.
https://streamable.com/c16lm Përditësuar:

Blogeri Olti Curri dhe moderatorja Ilda Bjeleri janë ndehsur në një situiatë të pakëndshme teksa po ktheheshin nga Kosova. Në një postim në rrjetet sociale, blogeri ka publikuar një video ku shprehet se kanë humbur rrugën.

Kemi humbur rrugën. A ikim në Zvicër? Ke karburant?”- dëgjohet të thotë Curri.

Gati jemi,”– ja kthen Ilda duke qeshur dhe me telefonin në dorë shihet teksa përpiqet të gjejë pozicionin në hartë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket Bejleri se mbante mend rrugën për t’u kthyer në Shqipëri.

Foto nga postimi i Olti Currit

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment