Televizion

“Po, kam patur lidhje të fshehtë…”, Salianji flet pa doreza për lidhjet intime dhe politikën: Politikanët mashtrojnë shumë (RRËFIMI)

Salianji mori rolin e një burri që hap petë, duke iu përgjigjur disa pyetjeve pikante me "po, jo, ndoshta
Featured image of article: “Po, kam patur lidhje të fshehtë…”, Salianji flet pa doreza për lidhjet intime dhe politikën: Politikanët mashtrojnë shumë (RRËFIMI) Ervin Salianji, ish-deputet

TIRANË- Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka rrëfyer se është e vërtetë që politikanët mashtrojnë shumë. I ftuar në “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, Salianji mori rolin e një burri që hap petë, duke iu përgjigjur disa pyetjeve pikante me “po, jo, ndoshta”, ku ai nuk duhet të përgjigjej duke përmendur këto fjalë.

Pyetjes “Thuhet se politikanët mashtrojnë shumë, a mashtron ti?”, Salianji u përgjigj duke thënë: “Mashtrojnë shumë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa pyetjes: “A ke mbajtur ndonjëherë një lidhje të fshehtë?”, ai u shpreh kështu: “Po, patjetër kam patur!”. Përdorimi i “po”, i solli humbje disa herë të pikëve ish-deputetit, i cili nuk iu përmbajt rregullit të lojës.

(F.g.dosja.al)

Shto Koment