Horoskopi

Po ju mbarojnë lekët por jo aventurat/ Horoskopi 26 gusht 2019

Po ju mbarojnë lekët por jo aventurat/ Horoskopi 26 gusht 2019
Featured image of article: Po ju mbarojnë lekët por jo aventurat/ Horoskopi 26 gusht 2019 Foto Ilustruese

Dashi
Do realizoni takime, por vetëm disa prej të lindurve në shenjën tuaj do mund të nisin histori dashurie. Financat do përmirësohen tej mase falë një ndihme që do ju japin të afërmit.

Demi
Do keni thjesht disa takime, të cilat nuk do kenë përfundimet e pritura. Në planin financiar duhet patjetër të merrni masa sa më parë, pa arritur që gjendja të stabilizohet.

Binjakët
Do jeni gati edhe për aventura, mjafton të mos qëndroni si jeni. Mundësitë do jenë të shumta. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë nuk duhet tepruar me shpenzimet.

Gaforrja
Do keni takime, por asgjë nuk do të rezultojë ashtu siç e kishit menduar. Nuk keni arsye përse të nxitoheni. Financiarisht do kaloni një ditë pa asnjë problem.

Luani
Do ndiheni shumë mirë me statusin që keni dhe nuk do kërkoni me ngulm dikë për ta pasur në krah. Situata financiare do përmirësohet paksa. Do ndiheni më të qetë kur të shpenzoni.

Virgjëresha
Do ju duhet ende të prisni edhe pak kohë para se të hidhni hapa më tej në aspektin sentimental. E sigurt do jetë që do keni njohje të reja. Financat duhet t’i riorganizoni, sepse në të kundërt situata mund të bëhet delikate.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja
Do gjeni më në fund shpirtin tuaj binjak. Çdo gjë do ketë një pamje tjetër sot. Në planin financiar duhet të tregoheni të kujdesshëm. Para se të shpenzoni, kontrolloni me kujdes buxhetin.

Akrepi
Nuk do të doni kurrsesi ta sakrifikoni lirinë që keni dhe të filloni një lidhje. Që buxheti të mos ketë probleme, do ju duhet të hiqni dorë nga shpenzimet për punë qejfi.

Shigjetari
Do të keni kërkesa të shumta dhe sërish nuk do gjeni dot personin që të përmbushë çdo lloj kërkesë. Financat do jenë të qëndrueshme. Fatmirësisht për këtë sektor nuk do keni pse të shqetësoheni.

Bricjapi
Nuk e kishit menduar se gjërat mund të ndryshonin kaq shpejt në jetën tuaj sentimentale. Një takim do ndryshojë çdo gjë sot. Financat duhen pasur më në vëmendje se kurrë.

Ujori
Do filloni një histori dashurie dhe do ju plotësohen të gjitha ëndrrat që keni pasur. Me paratë nuk do i keni punët mirë. Do shpenzoni pa u menduar fare dhe kjo do sjellë vështirësi më pas.

Peshqit
Nuk do jeni në humorin e duhur për të dalë nëpër takime dhe do vazhdoni të mbeteni vetëm edhe sot. Financat do jenë goxha të paqëndrueshme.

Shto Koment