Showbiz

Po ju e bëni këtë gjë?! Ja si ja ‘punon’ Ami Ermalit me gjërat që ruan (Foto)

Këtë gjë e ka zbuluar vetë Ermali përmes një fotoje që ka publikuar në rrjetet sociale.
Featured image of article: Po ju e bëni këtë gjë?! Ja si ja ‘punon’ Ami Ermalit me gjërat që ruan (Foto) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi është një nga meshkujt e showbizit shqiptar që nuk heziton t’ja shprehë dashurinë partneres së tij, ish-prezantueses Amarda Toska.

Mirëpo në foton e fundit që Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale, përveçse i ka thënë gruas së tij se sa e do, ka zbuluar edhe një ‘sekret’ të vogël.

Ai shkruan se Ami i ka ngrënë kosin e frutave që kishte prej ditësh që e ruante në frigorifer për ta konsumuar vetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Ermal Mamaqi

“Edhe pse ma hëngre kosin e frutave që kisha dy ditë që e ruaja në frigorifer për ta ngrenë sot, unë prapë të dua,”- shkruan Ermali krahas fotos.

Po ju, a ja bëni këtë gjë partnerit tuaj?!

(f.m/dosja.al)

Shto Koment