Politike

‘’Po hanin byrek”/ Kujtim Gjuzi rrëfen si desh përzuri nga bari i tij Kryemadhin dhe Metën

Deputeti Kujtim Gjuzi ka rrëfyer bisedën e tij me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe presidentin Ilir Meta.
Featured image of article: ‘’Po hanin byrek”/ Kujtim Gjuzi rrëfen si desh përzuri nga bari i tij Kryemadhin dhe Metën Monika Kryemadhi, Ilir Meta dhe Kujtim Gjuzi

TIRANË- Deputeti Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe presidentin Ilir Meta gjatë kohës kur ai menaxhonte një biznes në kryeqytet.

I ftuar në “Opinion”, Gjuzi ëstë shprehur se pasi është future brenda në barin që menaxhonte kishte parë Metën dhe Kryemadhin, teksa po hanin byrek.

“Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë ngrënë byrek tek “Kapricoza”, kur nuk mund të hyje dot po mos të ishe i shoqëruar. Në atë kohë unë i ka kam thënë që ju jeni duke ngrënë dhe e drejta zakonore nuk do me u përzënë, por herë tjetër nuk mund të hani më byrek këtu. Shkoni tek byrektorja, këtu është bar. Le të dali Monika dhe të thotë jo. Meqë po flasim për biznes”,- deklaroi Gjuzi.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment