Politike

‘’Po hanin byrek”/ Kujtim Gjuzi rrëfen si desh përzuri nga bari i tij Kryemadhin dhe Metën

Deputeti Kujtim Gjuzi ka rrëfyer bisedën e tij me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe presidentin Ilir Meta.
Featured image of article: ‘’Po hanin byrek”/ Kujtim Gjuzi rrëfen si desh përzuri nga bari i tij Kryemadhin dhe Metën Monika Kryemadhi, Ilir Meta dhe Kujtim Gjuzi

TIRANË- Deputeti Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe presidentin Ilir Meta gjatë kohës kur ai menaxhonte një biznes në kryeqytet.

I ftuar në “Opinion”, Gjuzi ëstë shprehur se pasi është future brenda në barin që menaxhonte kishte parë Metën dhe Kryemadhin, teksa po hanin byrek.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë ngrënë byrek tek “Kapricoza”, kur nuk mund të hyje dot po mos të ishe i shoqëruar. Në atë kohë unë i ka kam thënë që ju jeni duke ngrënë dhe e drejta zakonore nuk do me u përzënë, por herë tjetër nuk mund të hani më byrek këtu. Shkoni tek byrektorja, këtu është bar. Le të dali Monika dhe të thotë jo. Meqë po flasim për biznes”,- deklaroi Gjuzi.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment