Showbiz

Po gota ç’pati? Luana Vjollca poston foton sexy në Instagram, DËSHTON me përdorimin e fotoshopit

FOTO
Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet pranë një shezlloni, në këmbë duke treguar format e saj trupore që janë shumë të komentuara. Mirëpo një sy kritik dhe detajist arrin të vëjë re se në këtë foto është bërë fotoshop.
Featured image of article: Po gota ç’pati? Luana Vjollca poston foton sexy në Instagram, DËSHTON me përdorimin e fotoshopit Luana Vjollca

VLORE– Luana Vjollca është padyshim një ndër femrat më sexy në showbizin shqiptar mirëpo dhe ajo njësoj si ‘shoqet’ nuk i reziston dot magjisë së fotoshopit nëpër foto.

Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet pranë një shezlloni, në këmbë duke treguar format e saj trupore që janë shumë të komentuara.

Mirëpo një sy kritik dhe detajist arrin të vëjë re se në këtë foto është bërë fotoshop.

Gota në foto është gati për të rënë, dhe sikur të mos mjaftonte kjo është e tejzgjatur (mënyrë kjo e përdorur nga Luana për ti zgjatur këmbët e saj).

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Luana Vjollca

Pas saj shihet dhe dërrasa e cila ka marrë formën e të pasmeve të Luanës, përpjekje kjo e saj për ti zmadhuar ato.

Modifikimi i fotove nuk është fenomen i ri në fotot e vajzave të njohura shqiptare. Atyre i vihen gjithmonë në pah ndryshimet që kanë bërë pasi tashmë çdo gjë është lehtësisht e dukshme.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment