Showbiz

“Po futesh në gjynah”, gazetari ja thotë troç Arbana Osmanit, i kthehet moderatorja: Aman mos u qaj (FOTO)

Arbana Osmani ka publikuar foton e tortës së shijshme, Eraldo Rexho nuk i ka rezistuar dot.
Featured image of article: “Po futesh në gjynah”, gazetari ja thotë troç Arbana Osmanit, i kthehet moderatorja: Aman mos u qaj (FOTO) Gazetari, Eraldo Rexho dhe moderatorja, Arbana Osmani.

TIRANË– Arbana Osmani pas kthimit nga pushimet, duket se është fokusuar tek pjesa e gatimit. Pak ditë më parë njoftoi se do të publikonte së shpejti librin e saj të dytë me receta gatimi.

Bashkë me të birin Jon, Arbana ka vendosur që me një rast të veçantë të realizojë tortën velvet, që duket se Eraldos i ka pëlqyer shumë.

” Po futesh në gjynahe… Kur qahem unë, mendo botaaaaa. Ç’do thotë botaaaaa?”– ka shkruar gazetari në postimin e moderatores.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç dihet Arbana dhe Eraldo, bashkëpunojnë në projektin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, dhe njihen prej kohësh. Arbana i është kthyer mikut të saj, duke i thënë: “Amon ti mos u qaj”.

Postimi i Arbana Osmanit dhe komentet.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment