Aktualitet

Momenti i RRËZIMIT/ Po bënte videon perfekte për Instagram, shqiptarja rrezikon jetën dhe bie nga dritarja në Brezovicë

E reja, protagonist në video kishte shkuar për të kaluar disa ditë pushimesh në Brezovicë bashkë me një shoqen e saj.
Featured image of article: Momenti i RRËZIMIT/ Po bënte videon perfekte për Instagram, shqiptarja rrezikon jetën dhe bie nga dritarja në Brezovicë Foto nga momenti
Përditësuar:

KOSOVË– Një vajzë e re ka rënë nga dritarja në momentin që po bënte një video. Ngjarja ka ndodhur në Kosovë, në Brezovicë dhe videoja është publikuar nga redaksia e JOQ. E reja, protagonist në video kishte shkuar për të kaluar disa ditë pushimesh në Brezovicë bashkë me një shoqen e saj.

Donte të bënte videon “perfekte”, vajza rrëzohet keq nga dritarja e banesës në Brezovicë on Vidnews.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa kjo e fundit po e filmonte dhe vajza po qëndronte në dritare për të bërë videon perfekte për rrjetet sociale, është rrëzuar. Sipas medias që ka publikuar rastin në fjalë, vajza nuk ka pësuar dëmtime të mëdha, por është lënduar dhe trembur.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment