PolitikeVirale

PLASI NË RRJET! PD humb zgjedhjet, ‘meme-t’ në rrjet “kryqëzojnë” Lulzim Bashën dhe LSI-në: Po qaj për fitoren…!

Basha kërkon që ta zgjojnë nga gjumi në vitin 2025, ndërsa nuk kanë munguar as komentet për librin e tij, "Misioni im", i cili po përkthehet: Misioni i humbur!. 
Featured image of article: PLASI NË RRJET! PD humb zgjedhjet, ‘meme-t’ në rrjet “kryqëzojnë” Lulzim Bashën dhe LSI-në: Po qaj për fitoren…! Lulzim Basha

TIRANË– Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit nxorrën fitues Partinë Socialiste, por mesa duket humbja nuk është pritur mirë në kampin blu. Faqet e meme-ve në rrjet kanë nisur me prodhimin e materialeve ironizuese.

Basha kërkon që ta zgjojnë nga gjumi në vitin 2025, ndërsa nuk kanë munguar as komentet për librin e tij, “Misioni im”, i cili po përkthehet: Misioni i humbur!.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për më shumë ndiqni fotogalerinë: 

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “PLASI NË RRJET! PD humb zgjedhjet, ‘meme-t’ në rrjet “kryqëzojnë” Lulzim Bashën dhe LSI-në: Po qaj për fitoren…!

  1. Ky zonja e edvinit …ti hapi rrug burrave me bole si Grida …ky ja futi lsis …ky eshte zari i Rames …ky o lgbt hollande …te iki nga erdhi …

Shto Koment