Showbiz

Plas sherri! Xhensila Pere ia thotë në sy Alesia Bamit: Prezantuesja më kot në vend, duket sikur është në kafe

Sipas Xhensilës, Alesia është shumë e bukur mirëpo në vendin e saj mund të qëndrojë dikush tjetër që është më i aftë për ta bërë atë punë.
Featured image of article: Plas sherri! Xhensila Pere ia thotë në sy Alesia Bamit: Prezantuesja më kot në vend, duket sikur është në kafe Xhensila Pere, Alesia Bami
Përditësuar:

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, është shprehur se Alesia Bami, një nga prezantueset në “E diell”, është moderatorja më kot në vend.

E ftuar në emisionin “Mes yjesh”, Pere tha se kur Bami moderon, duket sikur ka dalë për kafe.  Sipas Xhensilës, Alesia është shumë e bukur mirëpo në vendin e saj mund të qëndrojë dikush tjetër që është më i aftë për ta bërë atë punë.

Më shumë se prezantuesit janë formatet më kot. Për shembull Alesia është kaq e bukur kaq e mirë, mirëpo në vendin e saj mund të ishte dikush tjetër që është më i aftë. Për Alesia Bamin flas. Më duket sikur është në një kafe, është shumë e bukur, e kam pasur që 14 vjeçe në Mis Universe, por për aty nuk më duket dhe aq e denjë,”- tha Xhensila.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më herët, në të njëjtin emision, Xhensila Pere, tha se politikani më seksi në Shqipëri është kryeministri Edi Rama.

Momenti ne minuten: 06:11

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment