Aktualitet

Plas sherri në Durrës, dy të rinj kapen me grushte dhe i fusin duart në fyt njëri-tjetrit…shkak, parakalimi

VIDEO
Konkretisht, siç shkruan dhe JOQ, faqja që ka publikuar videon, të rinjtë janë zënë, pasi njëri nuk e ka lënë tjetrin të parakalojë. Kështu, i mërzitur dhe i acaruar nga fakti që nuk parakaloi dot, i riu ka zbritur nga makina e tij dhe ka kapur për fyti tjetrin.
Featured image of article: Plas sherri në Durrës, dy të rinj kapen me grushte dhe i fusin duart në fyt njëri-tjetrit…shkak, parakalimi Pamje nga sherri

DURRËS– Kërcet grushti në Durrës! Dy të rinj janë përleshur me grushte dhe janë zënë me njëri-tjetrin. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në zonën e Pleplave në Durrës, për shkaqe banale.

Konkretisht, siç shkruan dhe JOQ, faqja që ka publikuar videon, të rinjtë janë zënë, pasi njëri nuk e ka lënë tjetrin të parakalojë. Kështu, i mërzitur dhe i acaruar nga fakti që nuk parakaloi dot, i riu ka zbritur nga makina e tij dhe ka kapur për fyti tjetrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu, për pak minuta, kanë bllokuar edhe trafikun në këtë zonë. “Pse s’më le,”- mësohet t’i ketë thenë njëri, dhe më pas janë sharë e zënë keq.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment