Showbiz

Plas keq! Roza Lati nxjerr pamjet e Megi Pojanit, momenti kur prezantuesen e ngrenë dy balerinë lart revolton kolegen: Ç’po ndodh, a nuk është ligji i barabartë për të gjithë?

VIDEO
Ajo ka publikuar një video ku shihet se si Pojanin e ngrenë dy balerinët lart dhe e ulin më pas poshtë, duke qëndruar ngjitur me prezantuesen. Ky afrimitet, nisur nga situata e pandemisë, ka sjellë revoltën e Roza Latit, duke bërë që kjo e fundit të shpërthejë në rrjetet sociale dhe të kërkojë drejtësi.
Featured image of article: Plas keq! Roza Lati nxjerr pamjet e Megi Pojanit, momenti kur prezantuesen e ngrenë dy balerinë lart revolton kolegen: Ç’po ndodh, a nuk është ligji i barabartë për të gjithë? Roza Lai dhe Megi Pojani

TIRANË– Sherr mes Roza Latit dhe Megi Pojanit! Moderatorja e OraNews, ka shpërthyer ndaj koleges së saj që prezanton rubrikën “Maskat” në “E diell”. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Lati ka kërkuar që ligji për distancën sociale të zbatohet tek të gjithë njësoj.

Ajo ka publikuar një video ku shihet se si Pojanin e ngrenë dy balerinët lart dhe e ulin më pas poshtë, duke qëndruar ngjitur me prezantuesen. Ky afrimitet, nisur nga situata e pandemisë, ka sjellë revoltën e Roza Latit, duke bërë që kjo e fundit të shpërthejë në rrjetet sociale dhe të kërkojë drejtësi.

“Ca po ndodh keshtu????? A S’ESHTE LIGJI I BARABARTE PER TE GJITHE???? Jemi ne kohe pandemie dhe jemi nen presion qe denohemi me gjobe nese afrohemi fizikisht ne studio, ne ekran, nderkohe po shoh rubrika – dhe emisione te tjera ne televizione te tjera qe po i lujn fenë duke qene ngjit e ngjit, e duke u preke e ferkuar….. CA DREQIN ESHTE KY MUHABET?????? A s’eshte ligji i barabarte per te gjithe, PO PYES EDHE NJEHERE????!!!!!”- shkruan Lati krah videos.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Nga ana e Megi Pojanit nuk ka asnjë reagim në lidhje me këtë çështje.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment