Aktualitet

Plas keq në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite!

VIDEO
Sipas Trebickës, Haxhiu nuk mund t'i thotë 'kush jeti'. Analisti tha se nuk mund ta vazhdonte bisedën me këtë lloj fjalori, dhe i bëri thirrje kontrollorit të bënte kujdes.
Featured image of article: Plas keq në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite!

TIRANË– Kontrollori Andel Trebicka është përplasur me analistin Baton Haxhiu. Në një lidhje me Skype në “Opinion”, Trebicka tha se ai ka mbajtur në ajër dhe të sigurtë ‘b*** e Haxhiut’ për 23 vite.

Sipas Trebickës, Haxhiu nuk mund t’i thotë ‘kush jeti’. Analisti tha se nuk mund ta vazhdonte bisedën me këtë lloj fjalori, dhe i bëri thirrje kontrollorit të bënte kujdes.

Pjesë nga biseda:

Kontrollori Andel Trebicka: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite të siguritë dhe ti del e më thua mua kush je ti…zoti Fevziu ma thuaj dhe njëherë tjetër pyetje

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Blendi Fevziu: Ja se ka zoti Haxhiu një replikë

Baton Haxhiu: E para unë nuk bëj bisedë me fjalë të tilla në studio, ki kujdes me fjalorin, unë nuk thashë mos protestoni, por jo në këtë mënyrë. Ju nuk mund ta lini shtetin në mjegull. Vazhdoni grevën por punoni…

Kontrollori Andel Trebicka: Nuk ka logjikë që të punosh e të bësh grevë.

Baton Haxhiu: A e dini ju çfarë përgjegjësie keni marrë…Mund të prisnit edhe dy javë, dhe më pas ta bënit.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “Plas keq në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite!

  1. E ka mbajtur në ajër?! Ky paska punuar falas, e paska pas të tijin aerodromin?! .. A ka shërbime të tjera për njeriun apo vetëm avionët?

Shto Koment