Aktualitet

Plas grushti në protestën e opozitës, drejtuesi i mjetit përplaset me qytetarët (VD)

Sipas informacioneve një drejtues mjeti është përplasur me një qytetar që kishte bllokuar rrugën. 

TIRANË- Një incident ka ndodhur pak më parë në protestën e opozitës në Tiranë. Sipas informacioneve një drejtues mjeti është përplasur me një qytetar që kishte bllokuar rrugën.

Ai ka dalë nga mjeti dhe ka qëlluar me grusht një prej protestuesve. Pas këtij incidenti ka ndërhyrë ish-deputeti Fatmir Mediu, për të larguar makinën dhe për të ulur gjakrat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment