Politike

‘Po të kishte vëlla kjo…do të të kapte aty’/ Gjekmarkaj i del në mbrojtje Grida Dumës, MESAZH Frrok Çupit: Ta tregoj aty jashtë, do të të pështyj!

Agron Gjekmarkaj është përplasur me Frrok Çupin pas debatit me tone seksiste që ai zhvilloi me ish-deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma. 
Featured image of article: ‘Po të kishte vëlla kjo…do të të kapte aty’/ Gjekmarkaj i del në mbrojtje Grida Dumës, MESAZH Frrok Çupit: Ta tregoj aty jashtë, do të të pështyj! Frrok Çupi

TIRANË– Plas keq në studio! Analisti Agron Gjekmarkaj është përplasur me Frrok Çupin pas debatit me tone seksiste që ai zhvilloi me ish-deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma.

PJESË NGA SHERRI:

Gjekmarkaj: Kjo po të kishte një vëlla do të të kapte ty pas studios. Po do ta bëj unë pastaj…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çupi: Çfarë do bësh ti?

Gjekmarkaj: Ti meriton të të pështyj aty jashtë.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “‘Po të kishte vëlla kjo…do të të kapte aty’/ Gjekmarkaj i del në mbrojtje Grida Dumës, MESAZH Frrok Çupit: Ta tregoj aty jashtë, do të të pështyj!

  1. Frroku eshte komunist i vjeter por materialist, i pelqen kapitali. I ka mbetur ora para viteve ‘90. I eshte bllokuar truri si ushtar i vjeter i partise se punes dhe i jane ndryshkur ingranazhet ne tru.
    Eshte turp ta nxjerresh ne TV kete mbeturine komuniste. Ai thjesht paguhet nga klanet e Rames dhe leh si qen per ate cope buke thate qe i japin

Shto Koment