Aktualitet

Plani ekonomik për koronavirusin, biznesmeni Neranxi: Rama na përgatiti për luftë, nuk e përfshiu biznesni e madh

Biznesmeni i njohur, Nikollaq Neranxi tha se qeveria mendoi vetëm për biznesin e vogël dhe për shoqatat, ndërsa e njëjta gjë nuk ndodhi për biznesin e madh.
Featured image of article: Plani ekonomik për koronavirusin, biznesmeni Neranxi: Rama na përgatiti për luftë, nuk e përfshiu biznesni e madh Nikollaq Neranxi

TIRANË- Biznesmeni i njohur, Nikollaq Neranxi i ftuar në emisionin “Open” ka folur lidhur me planet ekonomike të qeverisë së kryeministrit Edi Rama.

Në fjalën e tij, Neranxi tha se qeveria mendoi vetëm për biznesin e vogël dhe për shoqatat, ndërsa e njëjta gjë nuk ndodhi për biznesin e madh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama na përgatiti për luftë. Të gjithë flisnin për biznesin e vogël, folën shoqatat që u përfshinë në paketë. Ndërkohë që biznesi i madh u la jashtë,”-tha ai. 

(f.g./dosja.al)

Shto Koment