Showbiz

Planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka flet hapur: Dua një familje të madhe dhe të lumtur

Eliona Pitarka shprehet se do të krijojë një famije të lumtur dhe të ketë 4 fëmijë.
Featured image of article: Planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka flet hapur: Dua një familje të madhe dhe të lumtur Eliona Pitarka

Tiranë- Eliona Pitarka ka treguar detaje nga jeta e saj personale. Së fundmi në Instagram në opsionin “Ask me a question”, ajo ka treguar synimet e jetës së saj.

Teksa ka folur për synimet ajo është shprehur: “Janë shumë në fakt, por po them njërën që më erdhi në mendje tani: Një familje e madhe e lumtur me 4 fëmijë.” Por nuk është ndalur me kaq, ajo ka treguar se mashkulli ideal është ai që ka në krah tashmë.

Postimet e Eliona Pitarkës së Intagram:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eliona Pitarka është mbesa e aktorit të famshëm shqiptar, Sulejman Pitarkës dhe u bë e njohur për publikun në emisionin e humorit “Apartamenti 2XL.” Për herë të parë foton e të dashurit të saj e ka publikuar “Iconstyle.al” ku motra e Elionës shfaqet krah të dashurit të modeles, që prej shumë kohësh e mbajti të fshehtë lidhjen e saj.

J.V/Dosja.al

Shto Koment